DM300S Uhlia Vlhkosti Analyzer, práškové uhlie, trosky, uhoľný popol vlhkosť detekcie vlhkosti vlhkosť

 • €310.93 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

DM300S Uhlia Vlhkosti Analyzer, práškové uhlie, trosky, uhoľný popol vlhkosť detekcie vlhkosti vlhkosti obsah I. Prehľad DM300S uhlia vlhkosti meter a práškové uhlie vlhkosti meter sú vysoko výkonné, digitálne prístroje na meranie vlhkosti začala naša spoločnosť. Prístroj prijíma zásady vysokou frekvenciou, digitálny displej, senzor a hlavné telo sú integrované a existuje viacero gears opatrenie uhlia vlhkosti. Prístroj má široký rozsah merania vlhkosti, vysoká presnosť, jasný displej, rýchle meranie, stabilný výkon, spoľahlivých ukazovateľov, malé rozmery a nízka hmotnosť, a môže byť vykonané na mieste pre rýchlu detekciu, jednoduché a pohodlné použitie. 2. Hlavné rysy 1. Pomocou medzinárodnej tradičné technológie a množstvo dovážaného čipy, stabilný výkon a vysokú kvalitu. 2. Unikátny senzor, dizajn a výroba metóda sa za všeobecnú schopnosť prieniku. 3. Vlastnícke sensor technológia má široký pracovný rozsah, môžu byť vložené do merania, a rýchlo zobraziť. 4. Multi-výstroj nastavenia na meranie vlhkosti rôznych látok. 5. Podsvietený LCD displej, meranie čítanie nie je ovplyvnený svetlom. 6. Nástroj dizajn prijíma nízka spotreba technológie, a spotreba je nízka. 7. Vynikajúci nástroj dizajn a kompaktná konštrukcia. 3, technické parametre 1. Rozsah merania vlhkosti: Double precision: 0~5% Single precision: 0~80% 2. Prevádzkové prostredie: -5℃~+60℃ 3. Rozlíšenie: 0.1/0.01 4. Presnosť: 0.2(1+n)%&0.05(1+n)% 5. Čas odozvy: 1 sekundu 6. Displej: veľký displej s podsvietením LCD (liquid crystal display) 7. Sonda dĺžka: približne 220 mm (prispôsobiteľný) 8. Napájanie: jedna 9V (6F22 typ) laminované batéria 9. Objem: 160×607×27 (mm) 10. Váha: cca 200 gramov 4. Použite kroky 1. Podržte meter a skrutiek senzor sondy do zásuvky tela. 2. Stlačte vypínač ON/OFF, digitálny displej na LCD obrazovke je v 00.0±0.5. Ak to nie je v rámci tohto rozsahu, upraviť nulové nastavenie gombíka (NULA) pomaly, aby ste číslo rámci 00.0±0.5. Stlačte tlačidlo S/D ak chcete prepínať medzi single a double precision. 3. Vložte sonda do testu objekt tak, že test objekt je v dobrom kontakte s sondy. Po hodnota je stabilná, môžete na zobrazené číslo je vlhkosť hodnota testu objektu. 4. Numerické overenie: Ak tam nie je chyba v nameraná hodnota, prosím, otočte voličom. Napríklad, skutočný obsah vody meraného objektu je 15%, a zobrazená hodnota v 7-step test je 14%. Otočte voličom smeru hodinových ručičiek, aby sa displej 15%. Potom skontrolujte polohu ukázal tým voličom. Toto zariadenie je vybratá, keď je materiál. Ak je zobrazená hodnota je väčšia ako skutočná vlhkosť, hodnotu, otáčajte voličom proti smeru hodinových ručičiek, aby sa hodnota dosiahnuť skutočnú hodnotu vlhkosti; tiež zapísať tento výstroj, nie je potrebné overiť neskôr.

spôsob platby:- akceptujeme nasledujúce spôsoby platby:-poskytovanie Úverov, VISA karty, banky, bankovým prevodom, Western Union a tak ďalej.Globálne rýchly predaj na platobné-Všetky riešenie Alipay.Doprava:- Prosím venujte pozornosť k vašej objednávky adresa musí vyplniť dodaciu adresu zápas. (Ak ste z Ruska, prosím zanechať svoje meno a priezvisko, ktorá je veľmi dôležité)-tovar bude uhradená do 3 pracovných dní po zaplatení.Dodávka bude k dispozícii po celom svete prostredníctvom Epacket / Čína Príspevok Letecky / UPS / FEDEX / DHL / EMS.V -otdalenny oblasti môže spôsobiť dodatočné prepravné náklady.- Prosím, skontrolujte podrobnosti dodávky, v prípade poškodenia, prosím, prijmite to a ihneď nás kontaktujte. Sme potvrdzovať a odosielať vám nové oneGuarantee:-defektnye problém musí byť doručená najneskôr do 7 pracovných dní po doručení tovaru;-Poškodenie tovaru musia byť predložené do 5 pracovných dní po doručení.kontaktujte nás:- Ak chcete, aby veľké, aby veľkoobchod, prosím neváhajte a kontaktujte nás.- Ak potrebujete objednať viacero položiek, dajte nám prosím vedieť ako prvý. Ponúkame vám zľavu.Spätná väzba:Všetky pripomienky, ktoré od vás bude veľmi ocenil. Ak ste spokojní s našimi službu alebo produkt, prosím, dajte nám 5 zvezd. Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás a my vám čo najskôr.

Štítky: mi max 3 ochranné, strešné svetlo, žiarovka e27, vinyl rámy rodina, mi max 3 telefóny 6 9, sukne klasické značky, nerezová trubica rond, porh deti dcéry, sledujte, jazda na bicykli žena, metabo 14 4 kefy.


 • DIY Dodávky: Inštalatérske práce
 • Proces prispôsobenia: no
 • Prehľad Veľkosť: 160 x 607 x 27 (mm)
 • Číslo Modelu: DM300S
 • Model: DM300S
 • Druh: Aktívne uhlie stanovenie vlhkosti
 • Teplota okolia: -5 DEG, C do +60 (DEG C)
 • Presnosť: 0.2 (1+n)%&0.05 (1+n)%
 • Napájacie Napätie: 9 (V)
 • Rozsah Merania: Double precision
 • Hmotnosť: 0.2
 • Pôvod: CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]