Hantek Digitálny Osciloskop+Priebeh Generátor+Multimeter Prenosný USB 2 Kanály 40mhz 70mhz LCD Displej 3in1 Test Meter Nástroje

 • €144.50
 • €93.92 • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Funkcie Osciloskop + Priebeh Generátor + Multimeter : Tento multi-purpose stanice vlastné tri univerzálne test nástroj funkcie. To je odchádzajúcich pravej strane produkt pre inžinierov. Inteligentné nabíjanie ovládanie : lítium batéria môže byť nabitá byeither vysoký prúd-5V/2A alebo obyčajný počítač s rozhraním USB. Umožniť počas nabíjania, keď používate, veľmi pohodlné a praktické, Ultra-low power design : Typ C nabíjania rozhranie, po každom dobíjať 2 hodiny, prístroj sa dá používať nepretržite celý deň alebo v pohotovostnom viac ako dva mesiace; Veľká-kapacita lítium batéria napájanie : Tesla štýl 18650 vymeniteľná lítiová batéria power systém, bez vymeňte batérie; 5V/2A nabíjačku + Typ C nabíjací kábel : Typ C napájanie + prenos dát-rozhrania, môžete zdieľať nabíjačku a dátový kábel s vaším mobilným telefónom; AUTO jedno-tlačidlo test : Magic tool a nevyhnutné funkcie pre test nováčik, Objem malý, jedna ruka drží : 45 stupeň pozastavenie držiak dizajn poskytne pracovné stanice kdekoľvek a kedykoľvek; Jedným z kľúčových strany, rýchle porovnanie dvoch skupín referenčných kriviek + 6 skupín priebehov skladovanie, jednoduché a efektívne; Digitálny voltmeter funkcia : automatické frekvencie a amplitúdy merania, pohodlné a starať-free; Jeho kurzor meranie functionsupports čas a napätie ručné meranie a opatrenia požadované vln presne; One-kliknite na tlačidlo prepínania jeho Čínske a anglické menu jazyk; Color LCD displej : vynikajúce a hladké línie, aby vln jasné a neskreslené, keď zväčšiť; Minimalistický dizajn klávesnice zjednodušenie prevádzky, vhodné na použitie; Unibody puzdro : jemný dotyk pocit, priaznivý vplyv na odpor, vysokú tepelnú odolnosť, ľahko demontovať; Self-kalibračnej funkcie : zadarmo od úrovne drift po dlhú dobu nepoužívané; Univerzálny multimeter funkcia: napätie, prúd, odpor, dióda, kondenzátor, on-off test; Priebeh generátor funkcia výstupu : výstup sínus, námestie, trojuholník, trapézové a iné priebehy; sine až 25MHz;

O Zásielke

Budeme loď vašej balík do 1-2 pracovných dní. Môžeme zmeniť spôsob dopravy: Zvážte, colných, diaľkové adresu a prepravná rýchlosť.

Warranty &Return

Náš obchod ponúka bezplatné náhradné pre objednávky do 30 dní od dátumu dodania. Pre objednávky od 1 do 12 mesiacov, budete musieť zaplatiť niektoré časti z hodnoty objednávky sa dostať vymeniť. Pre objednávku staršie ako 12 mesiacov, dáme malé zľavy.

Naše Služby čas

Naša Pracovná doba je v pondelok až piatok, 9:00 do 6:30 PM Peking Čas. Všetky objednávky, ktoré nebudú spracované na víkend a sviatky.

Spätná väzba

Najprv nás kontaktujte, ak máte nejaký problém,ja vám odpovieme vám počas 30 minút, počas pracovnej doby.Sľubujeme vám vyriešiť váš problém do 24 hodín.

Štítky: dso112a, digitálny osciloskop 2, tracer zakrivené, ads1013d, 1008c, digitálny osciloskop rigol, 1013d, utd2102cex, multimeter s veľký displej, et828.


 • Číslo Modelu: RZ8-hantek2c42/hantek2d42/hantek2c72/hantek2d72
 • Veľkosť Displeja: ŽIADNE
 • Vzorkovacia Frekvencia V Reálnom Čase: 250MSa/S
 • JE Rozoberateľný Batérie: No
 • Dĺžka Záznamu: Ako popis
 • Max Zachytiť Priebeh Kurzu: 30,000 wfm/s
 • Rozlíšenie Displeja: 320*240 Pixelov
 • Názov Značky: IVYTECH
 • Digitálne Kanály: 2
 • Šírka Pásma: 40MHz/70MHz
 • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]