Vlak Hračka Sada Drevených Sledovať A Vlakovej Súpravy Deti Priateľské Stavebné A Konštrukčné Hračky Vzdelávacie Hračka

  • €51.05
  • €30.62  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Odrážky:

1、Kompletný Vlak Hračka Súbor: Tieto zaujímavé vlakové súpravy sú vhodné pre deti. Vlak hračka nastaviť funkcie rovné a zakrivené dráhy, mosty, osoby, krajiny, motory, policajné autá, nákladné automobily a iné príslušenstvo, ktoré môžu deti používať vytvoriť svoje vlastné jedinečné skladby!

2、Rozšírené Tesárstvo Vyhotovením: drevený vlak sledovať set je vyrobený z sandy drevo, ktoré je silnejšie ako borovica, ktorá obsahuje ručne leštené hrany, aby lepšie chrániť deti počas prehrávania. Set je taktiež bez BPA, viesť a ftaláty.

3、Stimulovať Predstavivosť: drevený vlak hračka nastaviť a príslušenstvo umožňujú deťom rozšíriť svoju tvorivosť, vytvárať jedinečné skladby a nechať ich hrať house a zdieľať príbehy. A nastavenie môže podnietiť fantáziu detí a priestorových logické myslenie schopnosť.

4、Škálovateľné Trasa: vlakom hračka set poskytuje dobrý spôsob na podporu aktívneho a zdravého hrať pre deti. Drevené vlakovej súpravy má 3 rôzne modelu diely, čo umožňuje dvoch alebo viacerých byť pripojený.

5、Ideálny Darček: hračka vlakovej súpravy je ľahké vybudovať a môžete nechať svoje deti pobaviť, a nastaviť je perfektný darček pre dovolenku alebo narodeniny. Set je vybavený aj skladovanie tašky pre jednoduché skladovanie a prepravu.

Špecifikácie:

Materiál: ABS+drevo

Kategória: ako na obrázku)

Váha: cca 1500g

Balenie Zoznam:

1 x Vlak Hračka Sada

Štítky: drevený vlak banky, o rozsahu vlakovej trati, stavebným skladby vlak, nastaviť vlak ho, mechanizmus dreva vlak, vývojové náučné hračky, vlak hračky železnice, h0 vlak, drevené trati vlaky, vlak drevené.


  • Druh: Vlak
  • Materiál: Drevo
  • Číslo Modelu: Vlak Hračka Sada

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]