Pre Elektronické trubice, rádio / rádio / žlče FM rádio stereo FM /l Auta

  • €64.95  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Milí priatelia:

cena tohto balíka pre najnovšiu verziu (biela tabuľa), efekt super dobré! Ultra vysoká citlivosť! Vyriešiť chyby z predchádzajúcej verzie znie trochu menej ako zvuk, viac očarujúce! To je častejšie! Naše riešenie je pridať úroveň 6N2 v integrovanom dekódovanie za zosilňovač, audio výstup, aby sa elektronické trubice zosilňovač zodpovedajúce účely. Ako je zobrazené nižšie, ostatné verzie prestal výroby, ak je potrebné, kontaktujte ma sám.

Tretia FM stereo radio head verzia stavebnice žlče predaj pokyny

Jeden Výrok: ako je suite, potrebné na inštaláciu a ladiť, tak chudobných neprijímajú tento produkt! Pretože úroveň výroby každý človek je iný, účinok je iný. Prvá a druhá generácia výrobky boli vypredané! Táto ponuka je tretej generácie výrobku, je rozumnejšie ako prvej a druhej generácie circuit, o 5 týždňov. (tento dosky môžu byť použité v iných týždeň, ale treba trochu zmeniť, hlavne je noha polohe zmien a prispôsobenie frekvencie).

Tento kit môžete tiež vybavený digitálny merač frekvencie sme dizajn, odkaz: https:---------------------------------

2 Tejto súpravy voliteľné komponenty zodpovedajúce metódy, diskutovať v predstihu, štandardne sme sa dodáva do zoznamu prvok má prednosť. Áno FM6C11-3A-1 doska Prázdne dosky (Tang Hua, Huan Yonghua doska), všetky elektrónky a trubice, podpora žlč FM V týždni, všetky rezistor, kondenzátor a schéma terminálu auta. Táto súprava obsahuje č vzduchu kapacity a transformátor Ak vzduchu, ďalšie štyri platby (? štyri je používaný, farba nie je, môže použiť).

3. Potrebujeme napájací transformátor zodpovedajúce vopred (100 juanov / Only). Parametre pre 230V-0-230V skupiny prúd je 180mA. Navíjanie 0-Six3V dve skupiny, skupiny 2A, 3A skupiny. Skupina 9V 150mA pre dekódovanie okruhu.

4. Prázdny tanier, suite bude mať princíp zapojenia, zoznam komponentov a návod na montáž, prosím, fotografoval v čase získať relevantné informácie.

5. Predám tento balík elektronické výrobky musia byť montované a si bez znalosti alebo zručnosti, táto schopnosť kúpiť pozorne si môžeme kúpiť dobré melódie rady (inštalačný poplatok 1 00 Yuan) A pretože pracujeme, bez odborného personálu z Taobao, montáž stroje sú voľnom čase robiť, môže byť dlhý čas, prosím ťa, odpusť mi, preto vám odporúčame, aby ste vlastných najlepšie vybavenie, ktoré poskytujeme technickú podporu.

6. Predám kompletnú sadu (palube a transformátor nainštalovaný), od transformátora je takmer 2 kg, sme, aby sa zabránilo jeho poškodeniu počas prepravy trubica s dvoma balík, dodávky, nákladné )

Štítky: rádiové trubice, elektronické stavebnice fm, vákuové trubice, signstek fm vysielač, rádio elektronické stavebnice moc, panamera spojler, hifi trubice fm, ham rádio, 6n3, local fm vysielač.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: MLLSE
  • Položka Druh: FM Vysielačov

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]