Diaľkové Ovládanie 00071L Pre Samsung DVD Prehrávač DVD-P182K/NWT DVD-P182K/XER DVD-P185K/XAP

  • €7.00  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Diaľkové Ovládanie 00071L AK59-00071L

Samsung DVD Prehrávač DVD-P182K/NWT DVD-P182K/XER DVD-P185K/XAP

Sme tiež vypracovať nové modely pre vás trhu veľmi mesiac,pre všetky modely, ktoré môžete nájsť na našich webových stránkach,môžete pls poslal číslo modelu alebo fotografie na nás,dovoľte mi skontrolovať, či máme, alebo nie.

LS ( Univerzálna Elektronika ), on-Line Obchod Politiky

Doprava

Máme loď na celom svete. Prosím, pozrite si naše prepravné kalkulačka určiť prepravné náklady.

Zadarmo doprava je štandardná doprava spôsobom, 20-30 dní na prispôsobenie tovaru, ak ste v zhone, prosím, vyberte si rýchlo shippig spôsobom: DHL

položka budú spracované a dodané v rámci 1-3 pracovných dní. Sledovacie číslo bude e-mailom na vás raz položky boli spracované a odoslané. Kontaktujte nás, ak ste nedostali vašu sledovacie číslo zásielky alebo potvrdenie o doručenie po 3 pracovných dní.

Pre medzinárodné zásielky, sme nemôže zaručiť presnosť dodacia lehota ako každá krajina má svoje vlastné odbavenie požiadavky. Prosím, obráťte sa na miestne vlastné maklér pre dodatočné informácie/požiadavky. Zákazník je zodpovedný za ďalšie vlastné poplatky, maklérske poplatky, cla a/alebo dane. Tieto poplatky nie sú zahrnuté môžu byť zhromaždené v čase dodania tovaru. Tieto poplatky sú nevratné.

Všetky prepravné a manipulačné poplatky sú nevratné.

Služby Zákazníkom

Ak potrebujete pomoc, obráťte sa na nás. Tešíme sa na poskytovanie vás vynikajúce služby!

Vráti

L. S. ponúka našim zákazníkom 90 dní (90 dní od dátumu vystavenia faktúry) spokojnosti výmenu alebo vrátenie peňazí záruka na všetky nákupy, s výnimkou ľudské škody a škody spôsobené poruchy alebo zlyhania projektora. Pre kompletný záručný podrobnosti, prosím kontaktujte nás.

Produkt Vrátiť Postup

Ak sa chcete vrátiť výrobok, musíte zavolať alebo e-mail a získať Return Merchandise Authorization ("RMA") číslo v rámci záruky zdaňovacie obdobie pre produkt (popísané vyššie). L. S willnot akceptovať vráti bez predchádzajúceho povolenia a RMA číslo. Raz vydané, RMA čísla sú platné pre 40 dní, počas ktorých musí byť vrátený L. S. Zákazník by mal viditeľne zobraziť RMA číslo(y) na expedičné označenie krabice s vrátený výrobok.

L. S nevracia k Zákazníkovi pôvodné prepravné poplatky.

Nebudeme akceptovať všetky položky, ktoré má fyzické poškodenie. Fyzické poškodenie je akékoľvek poškodenie, ktoré nie je spôsobené akýmkoľvek bežným opotrebením. Ak budeme prijímať položky, ktoré je fyzicky poškodené, že bude vrátený kupujúcemu na svoje náklady.

Spätná väzba

Ak z nejakého dôvodu máte pocit, že nie sme si zaslúži pozitívnu spätnú väzbu, prosím, kontaktujte nás a nám umožňujú zlepšiť vaše nákupné skúsenosti s nami. Ďakujeme!

Štítky: samsung tv 7remote, samsung diaľkové ovládanie dvd, nwt jogy, muži xap, bn59 01266a, saivod tv remote, bn59 01270a, abilight tv samsung, rádio televízor samsung, ovládanie samsung.


  • Package: Áno
  • Číslo Modelu: 00071L
  • Bezdrôtová Komunikácia: IR
  • Názov Značky: mingfulai
  • Použitie: Audio / Video Prehrávačov

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]