Elektrické Zásuvky Tester GFCI Zásuvky Tester 90-250V Zásuvky Tester Elektrický Obvod Polarita Napätie Detektora Istič Vyhľadávanie

  • €15.09
  • €9.35  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Rozšírené HABOTEST Zásuvky Tester vám môže pomôcť zistiť dome, kabeláž a pripojenie polarita zásuvky, to môže tiež použiť na testovanie úniku zakopnutia. To je profesionálny zásuvky tester, ktorý rýchlo zistiť, či je zásuvka je drôt spojenie je správne, alebo nie. S RCD/GFCI test funkcie, to je viac, praktické a bezpečné.

Funkcie:

PRENOSNÉ ELEKTRICKÉ ZÁSUVKY TESTER --- Rozšírené zásuvky tester pre rýchlo zistiť, či je zásuvka je drôt spojenie je správne, alebo nie. Kompaktná veľkosť, nízka hmotnosť a pohodlná na použitie. S napätím podsvietenia LCD displej pre testovanie napätia.

PLUG & PLAY --- Navrhnutý s RCD/GFCI Test Tlačidlo, Kliknite na tlačidlo, ak chcete vedieť, pracovný stav úniku protector. Ideálny pre ochranu vášho zabezpečenia proti riziku úrazu elektrickým prúdom.

SVETLÉ LED DISPLEJ --- Svetlo vzory sú dobre označené na zadnej strane prístroja samotného. Červená LED indikátory môžu byť ľahké až jasne, aj v silnom slnečnom byť tiež použitý v tme, aby ste si to rýchlo.

6 LED SVETLO VZORY --- S 6 ľahko čitateľné ukazovatele naznačujú stav zásuvky, ľahko rozhodca: Správne, Otvorený priestor, Otvorený, Neutrálne, Živé/Neutrálne Zadnej strane, Live/Zem Zadnej strane, Live/Zem Zadnej strane, Chýba Zemi.

ŠIROKÉ UPLATNENIE - Široko používaný pre elektrické údržby testovanie, office zásuvky testovanie, rozširujúce skupiny zásuviek, testovanie a nástenné zásuvky testovanie v škole, laboratórne, továrne a iné sociálnej oblasti. Domov zlepšovanie prijatia a bezpečnostnej kontroly,ušetrí vám veľa času v testovaní problémy so zásuvkami.

Špecifikácia:

Názov značky: HABOTEST

Farba: Čierna

Model: HT107B(USA)/HT107D(EÚ)/HT107E(UK) (Voliteľné)

Materiál: ABS Spomaľovač Horenia

Prevádzkové Napätie: 90~250V/45~65Hz

Fáza Napätie: 90~250V/45~65Hz

Únik Napätie: 0~99V/45~65Hz

Presnosť: ± (2.0%+2)

RCD Test: >30mA (EU/UK Zástrčky)

RCD Pracovné Napätie: 220V±20V

GFCI Test: >5mA (US Konektor)

GFCI Pracovné Napätie: 110V±20V

Pracovné Prostredie: 0℃ ~ 40℃, 20% ~75%RH

Skladovacie Prostredie: -10℃ ~ 50℃, 20% ~80%RH

Položka Veľkosť: 68 * 65 * 60 mm / 2.7 * 2.6 * 2.4 v

Položka Hmotnosť: 74 g/2.6 oz

Balenie Zoznam:

1 * Elektrické Zásuvky Tester

Štítky: auto okruhu tester, zásuvky zásuvky tester, aktuálne tester, automobilové relé tester, sled fáz tester, test lan, obvod vyhľadávanie, zásuvky zásuvky digitálny tester, plug tester, uzemnené zásuvky tester.


  • Je To Inteligentné Zariadenie: No
  • Názov Značky: habotest
  • Číslo Modelu: pätica tester
  • Pôvod: CN(Pôvodu)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]