Literárny Čarodejnice Oracle A 70-Kariet Taisia Kitaiskaia Hrajú Ženy ikony a Tajuplný Symboly Osobné Veštenie

  • €8.22
  • €4.11  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

RM30880058949463539

Z tímu, ktorý priniesol nápadité kniha Literárneho Čarodejnice : Oslava Magické Žien Spisovateľov do života príde 70-karta oracle palube--hrajú ženy ikony a tajuplný symboly), na ktorých cieľom je zvýšiť duchovný vhľad a feministické návod pre vaše osobné veštenie praxi.

Ak si hľadať múdrosť od silné, tvorivé ženy, tento oracle palube--ktoré obsahuje 30 prominentné ženy spisovatelia z literárnej histórie--dám vám, čo ste hľadali. Žena vizionárov v tejto palube bude informovať odpovede na otázky týkajúce sa svojho tvorivého života a duchovnej cesty. Okrem portréty literárnych hrdinov, ako napríklad Virginia Woolf a Toni Morrison, a menej známe priekopníkov, ako Yumiko Kurahashi a Mirabai, paluby funkcie 40 symbol karty ložisko ilustrácie silný duchovný ikon na zvýšenie vašej čítanie. Malý sprievodca bude vystupovať ako tlmočník, ktorý vám pomôže nájsť zmysel v karty založené na konkrétnych zámerov, spisovatelia' dominantné vlastnosti a duchovné symboly v hre.

poznámka:návod Na obsluhu je súbor PDF. Prosím, naskenujte kód QR na políčko s vaším mobilným telefónom. Na pokyn kniha sa dá prečítať a stiahnuť on-line. Môžete tiež vytlačiť. To je dôvod, prečo naše produkty sú lacné, ale hlavne musíme robiť dobrú prácu na kvalitu karty. Farba karty je reálne, hrúbka je veľmi hrubé, pevné a trvanlivé, a to nebude pokrčené pre mnoho krát, prajem vám šťastný použitie! ďakujem!

Štítky: runy knihy veštenie, kotol čarodejnice, karta oracl, handričkou čarodejnice, ponziho schéma, moonology oracle, mágie, tarot paluba, arcana, nálepku čarodejnice.


  • Číslo Modelu: Literárny Čarodejnice Oracle

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]