2020 Nové Kreatívne RGB Farba Hodiny Súpravy 51 SCM DIY Elektronické Kit Farebné Svetlo Hodiny

  • €13.13
  • €8.00  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Funkcie:

- Toto elegantné trochu clock je iný, aby všetko, čo sme videli predtým. To nepoužíva digitálne displeje, ale skôr šesť RGB 10 mm Led diódy, ktoré jednoducho zmeňte farby predstavujú rôzne čísla.

- Farby sú voľne založený na odpor farebný kód, aj keď nie sú rovnaké (nemôžete vyrábať hnedá s RGB LED ľahko, napríklad), ale s trochou praxe sa stáva ľahko čítať.

- Hodiny funkcie 24 hodín zobrazovací systém, rovnako ako budík a pol hodinové pípnutia (obaja ktorý môže byť ľahko vypnuté). Má záložné batérie, tak to nikdy nestráca čas a je napájané cez mini USB port. To šťastne beží z PC USB portu, alebo náhradný napájací adaptér (väčšina ľudí má zásuvku plnú týchto starých telefónov a pod.).

Popis:

Závažnosť indukčné prevádzky rôzne dotykové tlačidlá nastaviť vysokú presnosť DS3231 hodiny čip funkcie farbu v mene časovej hodnoty vysoko transparentné sklenené fľaše ochrany

Použitie LED na generovanie rôznych farbách nahradiť čísla, a ak je potrebné poznať aktuálny čas, možno budete musieť mať duševné pamäť aktivity (napríklad v čase uvedenom na obrázku je: 17:31:48). Okrem toho bude umiestnená aj v binárnych prepnúť zobrazenie času, je obrovskou výzvou pamäte a výpočtového výkonu, je domovom cestovanie, vzdelávanie tyrani základné výroby.

Funkcia

1. Štyri smeru gravitácie indukčné prepínať rôzne nastavenia rozhrania

2. Použitie 10 mm matná farba LED

3. Dve dotykové tlačidlá na prevádzku nastavenia

4. Zvýšenie lom účinok malé sklenené fľaše.

5. Pridať teplota kompenzované ultra presné hodiny čip DS3231, prístup k záložnej batérie môže ešte byť presný, keď.

6. Na "zvislej" a "obrátený" displej prepínač "chromatografia" a "binárne" zobrazenie času v režime resp.

7. Automatické nasledujúce okolitého svetla reguláciu LED jas.

Nastavte funkciu tabuľka:

1. Miesto chromatogram sa čas zobrazoval v zvislej polohe a stlačte uprostred akýkoľvek dotyk kláves, aby sa zobrazila "teplota".

2, pred dumpingu, stlačte tlačidlo pridať ak chcete nastaviť, či sa obrátiť na bzučiak half-bod bzučiak. Len blikajúce pripomienka sa vypne po bzučiak sa vypne.

3. Stlačte tlačidlo nastaviť pred vstupom do času nastavenie rozhrania.

4. Dajte späť sklopné nadol a stlačte tlačidlo pridať ak chcete zapnúť alarm (prostredné dve Led diódy sú na po zapnutí), stlačte set tlačidlo zadajte požadovaný nastavenie.

5. V obrátenej polohe sa prepne do "binárne" režim zobrazenia, ružová pre "hodina" a cyan pre "minúta".

Poznámka:

1.Tento kit je väčšinou povrchová montáž, budete potrebovať jemným hrotom, s kontrolovanou teplotou spájkovačka a dobré oči alebo veľké zväčšovacie sklo na zostavenie tohto auta - to nie je pre začiatočníkov!

2.Ak neviete, ako nainštalovať, neváhajte a kontaktujte nás na odoslanie podrobný návod na inštaláciu.

Package zahrnuté:

1 RGB Farba Hodiny Súpravy

Štítky: diy hodiny elektronické stavebnice, 50 pero, electron auta, diy electron auta, armáda notebook, hodiny kit led, diy kit elektronika hodiny, 12v auto tester, budík ciferný, hodiny ciferný.


  • Číslo Modelu: R7RD1AA800707
  • Hmotnosť Balenia: 0.168kg (0.37lb.)
  • Typ Jednotky: Súbor
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Veľkosť Balenia: 30cm x 20cm x 10cm (11.81in x 7.87in x 3.94in)

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]