DFRobot Mega I/O Multi - Rozšírenie štít Podporu 4 štíty Kompatibilný s Arduino Mega1280/2560/ADK pre 3D tlač robot atď.

  • €20.54  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

DFRobot 100% Originálne Mega I/O Multi - Rozšírenie štít Podporu 4 štíty Kompatibilný s Arduino/DFduino Mega1280/2560/ADK pre 3D tlač/4WD robot plošiny a pod. Úvod Ako Mega je IO pre Arduino, ale trápi s konflikt I/O piny pri používaní štíty s Mega palube počas projektu? Zistíte, že je ťažké prijať dobré využiť mega I/O piny? Skúste Mega I/O multi-rozšírenie štít pomôcť vyriešiť problém. Mega I/O multi-rozšírenie štít znamená pre Arduino, že sa môžete pripojiť 4 rôzne štíty v rovnakom čase. Všetky I/O piny Mega rady sa rozrástli tak, že sa môžete pripojiť 4 štíty najviac, a worry nie viac, o I/O konflikt. Whatsmore, to je vaša projektu clean & tidy s káblami byť usporiadané v poradí . Rozšírte svoje myšlienky projektu s Mega I/O multi-rozšírenie štít! Fotografie Špecifikácia Kompatibilný s Mega1280/2560/ADK Podporu 4 štíty Veľkosť: 14.4 cm x 13 cm Aplikácie Vypracovanie prístroj 3D tlač 4WD robotické platformu Robot paltform prototyping ...atď Poštovné Zoznam Mega Multi-Rozšírenie štít x1 akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW. Spracujeme najviac, aby do 48 hodín po platbe na overenie a ponúknuť sledovanie č. s každým sa Zaoberajú(www.mamastory.sk len môže naplniť sledovanie Nie po 24 hodín). Podporu po celom SVETE DOPRAVA. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). DHL/Fedex Sledovania No Možno Zmeniť po položka prísť Hongkong(napr.sme dodaní položky v piatok a vyplniť sledovanie Nie,ale sledovania Č môžu byť Zmena v pondelok, ak Zásielku prísť Hongkong). SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. Ak ste nedostali vašu zásielku v primeranom dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás prvý(pls nechcem dať negatívnu spätnú väzbu pred obráťte sa na nás!). Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka! Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité ,prosíme, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich! Pre ruský kupujúci,pls ponúkajú meno a priezvisko ako politika vyžaduje. Pre Kupujúceho z ruskej Federácie,Argentína,Ukrajina,Položka môže loď cez Čína Príspevok Registrované Air Mail, Singapur, Pošta, EMS, ak sa rozhodnete DHL/Fedex ako komplexná colná deklarácia procesu. Pre Kupujúceho Z Brazílie, pls ponúkajú Dane Nie je chcete loď cez DHL/Fedex,alebo položiek bude loď cez EMS keď sa rozhodnete DHL.

Štítky: arduino mega štít, robotické rameno, dfrobot senzor, Snímač Štít, arduino preto štít, arduino yun, arduino nano, arduino dfrobot, arduino leonardo, arduino lafvin.


  • Názov Značky: DFRobot
  • Demo Rada Typ: RAMENO
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: Mega Multi - Rozšírenie štít

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]