Záhrada Poly Tunel Skleníkových Skladacia Rastliny Kovový Rám Chránič Korózii Strešné Panely Fólie Hothouse Land Cover Nové

  • €12.59
  • €10.95  • Zdieľať:

Doplňujúce údaje

Záhrada Poly Tunel Skleníkových Skladacia Rastliny Kovový Rám Chránič Korózii Strešné Panely Fólie Hothouse Land Cover Nové

Odrážky: 1、High-kvalitný Materiál: Vyrobené z vysoko kvalitného PVC, skleníkový je odolný voči korózii a trvanlivé. 100% odolná voči vode a UV-odolné funkcie, aby vaše rastliny absorbujú viac slnečného svitu a poskytujú dostatok priestoru pre vaše rastliny rastú. Vhodné pre vetranie a slnečným svetlom; ľahko sa pohybovať.

2、Skladacia Skleníkových: Skladacia skleníkových pre jednoduché uskladnenie a žiadne miesto obsadiť.

3、Studenej ochrany: Chrániť vaše rastliny z studený vietor a blizzards. Záhrada conservators môže poskytnúť viac pohodlné miesto pre vaše rastliny. Chrániť kvety, rastliny, zelenina a ovocie z červy a vtákov. Môže byť tiež použitý ako protiprachový kryt na ochranu vášho nábytku.

4、Úsporu Peňazí: môže byť použitý priamo s palicou alebo železný rám. Ak váš skleníkových je poškodený, stačí si kúpiť náš kryt a môžete získať novú záhradu, skleník, a tým šetrí ďalšie peniaze.

5、Jednoduché Použitie: Pomáha chrániť rastliny od zlého počasia, mrazu, vtákov a mnohé ďalšie. Tiež pomáha pestovať rastliny skôr a predĺžiť vegetačné obdobie. Udržuje rastlín pre zdravý rast. Naše pokrytie môže byť rez slobodne a môžete znížiť veľkosť, ktorú chcete podľa vašich požiadaviek, čo je výhodné pre vaše použitie v čo najväčšej miere.

Balenie Zoznam:

1*emisie Skleníkových

Spôsoby platby:

Môžete uskutočniť platbu prostredníctvom akejkoľvek metódy vyššie a pls uhradiť do 3 dní po vašej objednávky.

Vaša platba bude overené www.mamastory.sk do 24h a spracujeme vašu objednávku raz, že je to hotové.

Ak vašej objednávky je zatvorené z dôvodu bezpečnostných dôvodov, budete musieť uplatniť nárok na www.mamastory.sk. Vrátenie spôsobené storno objednávky, vrátenie zmluvy alebo mediácie budú spracované okamžite, a zvyčajne trvá asi 7-10 pracovných dní dostanú na váš účet.

Poštovné a package: Všetky položky, ktoré budú kontrolované a dobre zabalený pred odoslaním. Objednávky budú expedované do 2-5 pracovných dní po zaplatení je hotové.

Hmotnosť zásielky cez normálny príspevok je obmedzený na 2 kg. Zašleme samostatne, ak hmotnosť je viac ako 2 kg.

Zvyčajne to trvá asi 15 - 60 dní a môže byť trochu dlhšie, niektoré vzdialenej oblasti.

Môžete rýchlo vybrať spôsob dopravy, ak chcete získať pozemok skôr, a za to budete musieť zaplatiť prepravné.

Odoslať a vrátenie:

Budeme odoslať alebo vrátenie peňazí v prípade, pozemok stratí, poškodí počas prepravy alebo prijímať nesprávnu položku. Prosím, neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme.

Spätná väzba: Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu, budeme veľmi ocenil.

Ak je niečo nesprávne, kontaktujte nás prosím najprv pred odchodom spätnej väzby a budeme sa snažiť v našich silách, aby vám pomohol, kým je všetko v poriadku.

Štítky: dom skleníkových, agarod, zelený dom vonkajší rám, záhrada zelený dom kryt, emisie skleníkových mini, záhrada zelený dom, rám skleníkových, emisie skleníkových, automatické blokovanie tlačidiel, vnútorné zariadenia polica.


  • Drop shipping: Podpora
  • Druh: Iné
  • Číslo Modelu: Teplej Miestnosti Kryt
  • Kryt Materiál: Iné

Pridať recenziu

Hodnotenie?
Môžete tiež rád


Podpora 24/7
TELEFÓN
E-mailová adresa
[email protected]