5 slovenských Etsy obchodíkov, v ktorých sa dajú kúpiť pekné darčeky pre deti

Vybrali sme pre vás päť Etsy obchodíkov, v ktorých môžete nájsť originálne veci pre deti, ktoré sú vyrobené ručne - hračky, dečky a dokonca vigvamy.
Photo: patti haskins under CC License
háčkované hračky

Všetkých päť obchodíkov patrí dievčatám zo Slovenska. Ponúkame vám podporiť naše domáce slovenské ruky a vybrať darček v jednom z týchto obchodov!

ElenLiving

Prešov

Obchodík predáva krásne típí (vigvamy) určené do detskej izby.Všetky vigvamy sú vyrobené z bavlnených tkanín príjemných farieb - nie príliš jasných, takže sa hodia do každého interiéru. Típí sa dá ľahko zložiť a odložiť do peknej tašky.

Ceny: Takýto vigvam stojí od 99 do 119 euro.

Odkaz: https://www.etsy.com/shop/ElenLiving


Foto © ElenLiving @Etsy

S.e.N Art

Ilava

Očarujúce hračky (bábiky, medvedíky, zajačiky). Hračky sú ušité z bavlny, môžu sa prať pri teplote 30° C. Ideálne miesto na nákup darčekov pre novorodencov, ale aj pre staršie deti. Všetky hračky sú absolútne bezpečné, neobsahujú žiadne malé alebo ostré detaily. Tieto hračky majú len jeden nedostatok - sú také milé, že si ich budete chcieť stále k sebe pritískať :)

Ceny: Vzhľadom na to, že sú hračky vyrobené ručne, nestoja veľmi veľa. Napríklad anjelik s levanduľou vo svojom vnútri sa dá kúpiť len za 7,50 eur. Väčšie hračky stoja 30 -35 eur.

Odkaz: https://www.etsy.com/shop/SenArt1


Foto © SenArt1 @Etsy

ChristmassTreeToys

Bratislava

Obchodík sa orientuje na vianočné ozdoby ručnej výroby. Môžete tu nájsť mäkkých snehuliakov, háčkované snehové vločky, saténové kvety, háčkované tašky na darčeky a mnohé d'alšie neobyčajné drobnosti. Nám sa zapáčila veľká mäkká jedlička vyrobená z tkaniny, ktorá sa dá zavesiť na stenu a ozdobiť.

Ceny: Ktoré zvládne každá peňaženka. Jedna ozdoba na stromček stojí od 4 euro.

Odkaz: https://www.etsy.com/shop/ChristmassTreeToys


Foto © ChristmassTreeToys @Etsy

LittleEye

Bratislava

Háčkované detské prikrývky, vankúš, deky pre detské kočíky, svetríky vyrobené z vysoko kvalitnej nemeckej priadze. Nám sa zapáčili jemné, pastelové odtiene farieb, jednoduché vzory a sympatické balenie.

Ceny: Od 6 EUR.

Odkaz: Zistili sme, že pre slovenské a české mamičky je najlepśie nakupovať tovary LittleEye v e-shope http://www.pletiemepredeti.sk/


Foto © byLittleEye @Etsy

Mironelka

Žilina

Obchodík ponúka skromný výber tovarov, ale nájdete tú výborné Tutu sukne pre dievčatá, ktorých cena ne je veľmi vysoká. K sukniam sú v ponuke aj vhodné ozdoby do vlasov, ktoré zmenia každé dievča na princeznú.

Ceny: Tutu-sukne stoja od 12 do 18 euro.

Odkaz: https://www.etsy.com/shop/mironelka


Foto © mironelka @Etsy

Chcem dostávat' každý piatok zaujímavosti Mamastory.sk! :)